UWAGA! Dołącz do nowej grupy Tarnobrzeg - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Rusza nabór wystawców na XVII Jarmark Dominikański w Tarnobrzegu


Tarnobrzeski Dom Kultury rozpoczął zgłoszenia do XVII edycji Jarmarku Dominikańskiego, który odbędzie się w sierpniu. Impreza planowana jest na 1 i 2 sierpnia i ma na celu promowanie lokalnych twórców oraz producentów. Do 17 lipca można przesyłać zgłoszenia, które są dostępne na stronie internetowej TDK oraz w siedzibie Domu Kultury. Organizatorzy zachęcają do udziału osoby zajmujące się rękodziełem, rzemiosłem oraz produkcją żywności tradycyjnej.

W ramach Jarmarku Dominikańskiego, który odbędzie się na Placu Bartosza Głowackiego, przewidziane są różnorodne atrakcje. Oprócz stoisk wystawienniczych, uczestnicy będą mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach oraz pokazach. Występy artystyczne będą dodatkowym urozmaiceniem dla odwiedzających wydarzenie. Tak szeroka oferta ma na celu wsparcie lokalnych talentów oraz integrację społeczności.

Organizatorzy przypominają, że zasady udziału w jarmarku nie uległy zmianie w porównaniu do poprzednich edycji. W szczególności mile widziani są artyści, rzemieślnicy, rękodzielnicy, a także przedstawiciele kół gospodyń wiejskich oraz stowarzyszeń. Ich działalność będzie doskonałą okazją do zaprezentowania dorobku lokalnej kultury oraz tradycji w kontekście szerszej społeczności Tarnobrzega.

Źródło: Urząd Miasta Tarnobrzeg


Oceń: Rusza nabór wystawców na XVII Jarmark Dominikański w Tarnobrzegu

Średnia ocena:4.98 Liczba ocen:6


Zobacz Także